osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst

Zpětá vazba na knihu Egootroctví, kterou vydala "matka" Psychoték Iva Pondělíková:

Milá Ivo,

přečetla jsem Tvoji knihu jedním dechem. Jak víš, díky studiu psychoterapie se zabývám podobnými texty, ale tvoje knížka je zcela z jiného ranku.
Dá se číst!!!
A to čtení je k něčemu!!!
Je totiž užitečné!!!!!
Srozumitelný jazyk, srozumitelný obsah, myšlenka, výborné pomůcky na cvičení. Je to kniha, ke které se budu určitě vracet, protože jsem si jistá, že mi vždy přinese něco nového. Za svůj Zdroj moc gratuluju.
Kateřina

Ahoj Ivo,
ta tvoje knizka je super:)). Inspirativni, laskava, uzitecna. Ctu pomalu, vracim se, premyslim nad tim a pozoruji sebe a sve ego. Paradni impulsy, diky.
Martina

Ahoj Ivo,
jak se mas? Nevim, jak to napsat, ale knizka se mi libila, jinak bych tehle par radku ani nenapsal. Ctu jen o malo vic nez tvoje dcera ;-), koupil jsem si to asi ze sympatie, zvedavosti J a pak se zacetl a slo to strasne jednoduše a rychle. Jako by to bylo o me… to bylo zrcadlo… ale urcite to funguje i na ostatní.
Takze dekuji za první doctenou(!) knizku z této oblasti ;-)
Ruda

Ahoj Ivo,
cestoval jsem předevčírem a včera do Prahy a zpět, tak jsem se dostal konečně k pořádnému pročtení tvého Egootroctví. Ani nevíš, jak mi to právě v těchto dnech pomohlo!
Musím se přiznat, že jsem knížku zpočátku podcenil. Říkal jsem si – velká písmena, stovka stránek, to bude nejdále do Pardubic přečteno :-).  Ouha, za každým odstavcem mi myšlenky utekly z knížky do mojí přítomnosti a vždycky až po chvíli jsem mohl pokračovat dál. No, ale dvě tříhodinové cesty pendolinem nakonec stačily.
Asi tušíš, že jsme měli v Praze další poradu a že byla jen další v řadě těch „motivačních“ a baterky nedobíjejících. Kluci se mě o přestávce ptali: Ty, jo, jak budeš tohleto řešit u vás?   A já vyrovnaně odpovídal, že nevím, že to neřeším a že se raduju z přítomnosti :-)  A myslím, že jsem nelhal, prostě jsem si fakt říkal, že nic nemusím, když nechci.
Tak ještě jednou tisíceré díky a užívej si svého opravdového já (teda vlastně „tebe“, protože když ty říkáš „já“, tak to znamená „ty“, že?) Hezký víkend do Prahy ti přeje
Jirka

 

Vašich názorů si ceníme. I proto má každý účastník psychoték možnost vyplnit krátký dotazník, ve kterém se ptáme na to, jaká nová témata byste uvítali, kde jste se o nás dozvěděli a také na to, jak se vám náš projekt líbí.

A z Vašich odpovědí vybíráme například tyto:

∗ Velmi krásně strávený večer
∗ Moc se mi to líbilo. Dobrý formát, možná 2,5 hodiny by bylo ještě lepší.
∗ Velice se mi večerní sezení líbí. Vítám příklady z praxe a individualitu.
∗ Projekt se mi velice líbí, proto jsem častým účastníkem většiny témat.
∗ Líbí se mi. Je to zajímavé a užitečné trávení času.

Pravděpodobně to vypadá, že z odpovědí vybíráme jen kladná hodnocení, ale není tomu tak. Přijďte k nám a přesvědčte se sami na vlastní kůži, že máme co nabídnout. A za zkoušku nic (kromě vstupného) nedáte!

Od jedné naší účastnice jsme dostali následující zhodnocení, které nám dělá obzvlášť velkou radost:

Co takhle vyměnit podzimní depresi za Večerní psychotéku?

O mnoha nabízených službách či výrobcích se říká okřídlené „důvěřuj, ale prověřuj“. Nebylo to tentokrát mým prvotním důvodem, ale navštívila jsem několik tzv. Večerních psychoték, na jejichž nabídku jsem na portálu Firmy g6 narazila.

Tipnete si podle jakého slova je odvozeno slovo psychotéka? Googlila jsem, než jsem zjistila, že to není nově klasifikovaná diagnóza – logika věci totiž pěkně čistá: od slova vinotéka. Psychotéku si můžete zpříjemnit skleničkou dobrého vína.

Tématická setkání, která jsou určena široké veřejnosti, nabízejí neobyčejnou paletu témat a setkání s mimořádnými osobnostmi. Nenechte se odradit slovy jako osobní rozvoj, růst, hledání, experimentování a přemýšlení – nejedná se o žádné nekalé praktiky ani laciné pohrávání si s dušičkou.

Už po několikáté docházím na své cestě životem k novému nadechnutí, které dostávám díky zážitku. Takovým jsou pro mě aktuálně Večerní psychotéky. A jestli nejste tak úplně na zážitky, nebojte se, nahozených témat k dlouhému přemýšlení a studiu dostanete také dost.

Autor textu: Pavla Habrdová