osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst

Jak velké jsou na psychotékách skupiny?
To je různé. Standardní skupina je okolo 8 účastníků, ale počet se může pohybovat mezi 4-15 :-) Pokud máte problém se zapojením se do větší skupiny, zeptejte se nás před konáním konkrétní psychotéky.

Musím se při psychotéce aktivně zapojovat?
Tohle necháme zcela na vás a na lektorovi, který k účastníkům vždy přistupuje velice citlivě a bere ohledy na individuální rozpoložení každého z vás.

Kde psychotéky probíhají a kdy?
Převážná většina psychoték se koná u nás v ČNP na Smíchově, viz kontakty. Někdy zařazujeme do programu speciální psychotéky (např. běžecké) a tam potom vždy dopředu avizujeme, kde se daná psychotéka koná. No a kdy? Přesné datum naleznete u každé psychotéky, včetně doby konání, standardně je psychotéka od 18:00 do 20:00 hodin, pokud není uvedeno jinak.

Co si mám vzít na sebe?
To samozřejmě záleží na tom, na jakou psychotéku jdete:-) Obecně doporučujeme přijít v tom, v čem se cítíte dobře a pohodlně (což můžou být pro někoho tepláky a pro někoho podpatky). A v případě speciálních psychoték je to jasné, na běžeckou v běžeckém, na cvičící v cvičíčím... :-)

Jak se můžu přihlásit?
Přihlásit se můžete několika způsoby: ∗ Pomocí rezervačního formuláře přímo zde na našich stránkách, anebo při kliknutí na R u každé jednotlivé psychotéky. 
∗ Emailem na info@psychoteky.cz
∗ Telefonicky na čísle 736 514 568, ale počítejte s tím, že po Vás stejně budeme chtít, abyste nám poslali emailem svoje kontaktní informace:-)

Jak můžu zaplatit?
Uhradit psychotéku můžete bankovním převodem, údaje potřebné k platbě Vám sdělíme po přihlášení. V případě přihlášení např. až v den konání psychotéky můžete zaplatit u nás na místě v hotovosti oproti příjmovému daňovému dokladu.
Letos jsme také nově zavedli možnost úhrady psychoték pomocí benefit poukázek - Sodexo passů, jejichž výčet naleznete zde.

Můžu koupit psychotéku jako dárek?
Samozřejmě můžete. Máte-li zájem udělat někomu radost vstupem na psychotéku, rádi pro vás vystavíme dárkový voucher, který má platnost 1 rok od nákupu. Dárkový voucher lze využít i například k částečné úhradě speciální celodenní psychotéky.

Z poslední psychotéky mám od vás bonusovou poukázku na 100,- Kč. Jak ji mohu využít?
Bonusenku či slevenku, jak poukázky nazýváme, můžete uplatnit na všechny akce, které Psychotéky i ČNP Consulting pořádají. Při přihlášení stačí nahlásit počet slevenek, které uplatňuje, zohledníme to v ceně vstupu na danou akci. Poukázky lze sčítat.
Bonus nelze vyměnit za peníze a při neúčasti (včetně neúčasti omluvené) na akci, na níž byl byl  využit, bonus nevracíme.
Platnost bonusu je 3 měsíce od data získání, na každé slevence se snažíme toto datum mít pro vás uvedené, abyste nemuseli držet v hlavě, do kdy Vám platí.