osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst

ZUZANA KRAJČA (NEUSTADTOVÁ)

kouč a trenér v Kooperativě kouč(otéky) & lektorka psychoték

Největším darem, jaký můžeme dostat, jsou obrazy šťastných okamžiků, uložené v naší paměti. (Radvan Bahbouh) Chci je pomáhat vytvářet.

Kdo jsem?

Do současné role lektora a kouče jsem se propracovala přes různé pozice v HR a baví mě úplně nejvíc. Proč? Protože vidím, že moje práce má smysl a to je pro mě nejdůležitější. Jeden z nejšťastnějších pocitů zažívám, když jsem svědkem vítané změny u klienta. A taky mě moc baví se učit a rozvíjet. Nejvíce a stále se učím právě od svých klientů. Ale mám i učitele. Koučink jsem se učila 2 roky u Ivy Pondělíkové a od té doby se nechávám inspirovat a rozvíjet mnoha dalšími propagátory téhle metody, včetně těch zahraničních.

Ve svém životě se snažím o minimalismus nebo aspoň krotit svoje tendence věnovat se tisíce věcem naráz. A tak kromě výše uvedeného ještě píšu. Buď o rozvoji do různých časopisů nebo na web a nebo příběhy. A vypadá to, že již brzy budu jedním z rodičů literárního mimina. Kromě toho cvičím ashtanga jógu. Vlastně jsem jí úplně propadla a věřím, že tenhle systém může dát člověku víc než tisíce seminářů o sebepoznání.

Věřím, že pravda a láska se na světě dá šířit skrz masarykovské "Nebát se a nekrást", dobré víno a kávu.

Ujíždím na tričkách s nápisy a přesném dodržování návodů.

Co Vám mohu nabídnout?

Koučování

Koučování je nejefektivnější způsob osobního rozvoje, který znám, protože je ušitý na míru a ten, kdo ho šije, je klient sám. Pokud jste připraveni na sobě pracovat, pojďme se poznat trochu blíže.

Kurzy

Osobní rozvoj mě neuvěřitelně baví, ať už hledám odpovědi pro svoje klienty nebo sama pro sebe, vždycky je nejdřív zkouším sama na sobě. Zbožňuji tyhle dobrodružné experimenty. To, co podle mého názoru opravdu funguje, učím na svých kurzech.