osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst

PETRA JANKOVÁ

kouč(otéky)

Štěstí a láska přejí odvážným. (Publius Ovidius Naso)

Jsem mámou a zároveň trenérem, konzultantem a koučem.

V současné době zároveň jako vlastník franšízy The Alternative Board pro Ostravu a Frýdek-Místek pracuji s majiteli a manažery firem na rozvoji jejich společností, na přípravě jejich vizí a jejich následném uvedení do života.

Jsem také snílek s hlavou plnou ideálů a vírou, že vůle má velikou moc, že nikdy není pozdě začít si plnit si své sny, a že nejdůležitější je nebát se a jít do toho.

A zároveň jsem v tomto výčtu také a mimo jiné kozoroh, volejbalistka, vášnivá čtenářka, příležitostný výrobce šperků, hraček, čepic a všeho, co je potřeba a přináší mi radost z výsledků nebo ze života:-)

V průběhu svého profesního života jsem měla možnost poznat svět velkých firem a korporací na manažerských pozicích v oblasti lidských zdrojů, což je zkušenost, která mi pomáhá rozumět světu obchodu a podnikání, kterou v tuto chvíli zúročuji v práci trenéra, konzultanta a kouče a vracím se tak trochu ke svému původnímu pedagogickému vzdělání.

Mohu Vám nabídnout (a ráda to udělám) pomocnou ruku v oblasti koučování případně poradenství, ať už co do pracovních nebo i osobních záležitostí, svůj čas a empatický přístup.

Věřím, že hranice a limity jsou často jen výplodem naší mysli, že v nás je daleko více síly a potenciálu, než si možná umíme a že správný kouč nám může pomoci naši vnitřní sílu objevovat a směrovat tak, aby nám mohla přinášet spokojenost v životě.

Od roku 2015 žiji na severní Moravě, odkud pocházím, a tak se můžeme vidět například v Ostravě či Frýdlantu nad Ostravicí, a pokud žijete či pracujete kdekoliv jinde, můžeme se také setkat ve virtuálním prostoru prostřednictvím skype.