osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst

MICHAL JEŘÁBEK

lektor Feng Šuej, průvodce harmonizací pracovišť, domácností a zahrad

Malé ovlivňuje velké a velké chrání malé.

Od malička jsem trávil většinu svého volného času v přírodě. Přirozeně jsem vnímal její krásu, dokonalost i její vlastní tep. Vyvinul jsem si vlastní způsob komunikace se zvířaty, stromy, rostlinami, kameny, vodou ...

Naučil jsem se rozpoznávat, na kterých místech vládne harmonie, i kde není něco v úplném pořádku.

Časem jsem začal hlouběji pronikat do nauk přírodních národů, do tajů šamanismu, astrologie, přírodního stavitelství, do Feng Šuej a dalších souvisejících oblastí.

Velkým obohacením mi je bezesporu také cestování, zejména dlouhodobější pobyty v Jižní Americe a Asii, kam se pravidelně rád vracím pro spoustu nové inspirace.

Aktivnějšímu praktikování Feng Šuej jsem se začal věnovat po mém návratu z Bali v roce 2003. V roce 2012 jsem se odhodlal opustit „zlatou klec“ mezinárodního byznysu a začal se profesně věnovat tomu, co mě skutečně baví, naplňuje a trvale učí. Dnes tyto zkušenosti průběžně předávám dál.

Feng Šuej se mi stalo klíčem k bližšímu pochopení přírodní rovnováhy a koloběhu naší planety. Feng Šuej je pro mne neomezenou studnicí moudrosti a způsobem k pronikání do lidské duše. Učí mě vidět svět v souvislostech.