osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst

ADÉLA ČERMÁKOVÁ

Kouč a průvodce celostního rozvoje

„I když jsou na obloze zrovna mraky, vždy za nimi svítí slunce.“

Naplňování Vaší životní mise je součástí té mojí. Jsem tu pro Vás proto, abych Vám umožnila prožívat vlastní jedinečnost, autenticitu, svobodu. Ty okamžiky, kdy zažíváte pocity štěstí, harmonie, souladu a pravdy. Mým záměrem je podpořit Vás v nalezení odvahy vykročit na cestu své duše, jít po ní i vytrvat, když je třeba.

Celostní přístup k rozvoji, kterým se zabývám je souhrnem zkušeností, znalostí a prožitků, které jsem měla možnost na své cestě znovuobjevit – v pracovní sféře se jednalo o 12 let práce s lidským kapitálem v mezinárodních společnostech, v osobní sféře o vlastní životní metamorfózu naplněnou mnoha výzvami a lekcemi, které mne přivedly k mé podstatě a vědomému Já.

Pracuji v napojení na vnitřní vedení a dle potřeby využívám koučovacích i terapeutických přístupů. Zapojuji tělo prostřednictvím facilitace Mystického tance, freedivingu (potápění na nádech) a nejrůznějších cvičení, meditačních a relaxačních technik, práce s energií, dechem a všechny smysly. V rámci skupiny podporuji, sdílím a propojuji tak, aby společný potenciál násobil účinky našeho záměru.

Své služby poskytuji nejen jednotlivcům – v kombinaci s mentorinkovou a konzultační činností jsem měla možnost realizovat zakázky např. pro společnosti Johnson & Johnson, ČSOB, Edenred. Protože ráda sdílím své zkušenosti a znalosti, přispívám články i na webu  Magazínu ŽENY sro. a jsem mentorkou v rámci ročního mentoringového programu Minerva 21.