osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst
ZPRÁVA O STAVU UNIE: DĚKUJEME VÁM)))

10. 9. 2019

Jsme tady proto, abychom dělali věci, které vás i nás baví a díky tomu mohli podpořit někoho, kdo v životě nemá tolik štěstí.

Každý rok prostředky z našich akcí putují jinam. Pečlivě vybíráme.

Takže bilance roku 2019 dosud:

Zásadní příspěvek dostala sedmiletá Elena díky vydání knihy “vztahové NEchutnosti”. Kéž jí vybraná terapie zlepší alespoň trochu kvalitu života. Elena je krásná holka, ale nefunguje jí tělo a ani nemluví. A tolik by chtěla. Navíc jí život znepříjemňují silné a časté epileptické záchvaty, které berou sílu jí i její rodině. Pro nás to jednorázovou pomocí určitě neskončilo. Budeme s ní.

 

Další prostředky putovaly na stále více se rozvíjející záměr farmy Strahovice, na pomoc s lidským i pracovním začleněním těm, kteří udělali v životě nějaký přešlap. Přijít o všechno a přespávat pod mostem nebo se uchýlit k trestnému činu? Diskuse o vině či nevině, souhře nešťastných náhod či záměru je vždy kontroverzní. Stát se to může nám nebo někomu blízkému. Každý máme své temnoty. Důležité je vstát a jít dál. Spadnout zpět je nejlehčí cesta, cesta bez návratu. Pomocnou ruku pro lidi, kteří startují nový život, podává farma Strahovice. A my jí za to fandíme.

 

Psychoběžci se už třetím rokem věnují celé rodině Terky, námi zakoupený sportovní vozík nezahálí ani v nejmenším. Navíc jsme Terce vyběhali na jaře hezkou sumu na rehabilitaci v rámci závodu Vltava Run. Terčina maminka nám už loni napsala, že peníze jsou potřebné, ale nejdůležitější je, abychom dále s nimi trávili čas. Společné chvíle jsou to, co Terku nejvíce posunulo. Je odvážnější, veselejší a roste nám do krásy. A její rodina? Táta Petr s námi běhá od předání vozíku, brácha David doprovází ségru vždy v poslední části závodu nebo nám ukazuje cestu na kole. A maminka Petra se vedle skvělého pečení chystá na jaře na svůj první běžecký start s vozíčkem.

 

Rok ještě zdaleka nekončí... chystáme překvapení pro “naše” děti, Terku, Elenu a Kubu (Kuba je další malý rytíř, bojující o kvalitnější život) pod stromeček. Nebudou to jen dárky, ale zase uděláme finančně něco pro jejich zdraví.

Velmi si ceníme práce všech, kteří se starají o ty, kteří se postarat o sebe nemohou. Proto těmto andělům poputují vánoční dárky jako poděkování a zároveň finanční přispění. V minulosti to byl hospic v Liberci a azylový dům na Moravě. A my nyní vybíráme další.

Jak se můžete přidat?

+ Přijďte se k nám a zúčastněte se jakékoliv večerní Psychotéky. Budeme meditací vítězit nad podzimními chandrami i nad utíkáním od problémů a chronickým odkládáním. Krásné ženy se setkají na dobročinném swapu těch nejhezčích hadříků, šperků, kabelek a botiček. Popasujeme se se sebevědomím a uděláme si digitální detox. Výrobou originálních akvarelových vánočních  pohlednic letošní rok zakončíme.

Program Psychoték tady.

Sledujte také novinky na Facebooku Psychoték.

+ Kupte si knihu “EGOOTROCTVÍ” nebo “vztahové NEchutnosti” u nás nebo na "Knihy jinak", z každé prodané knihy posíláme automaticky příspěvek

+ Můžete také příspěvek poslat přímo na účet pro dary Psychoték 282334235/0300. Každá, i nejmenší částka, se počítá

+ Řekněte o nás ostatním

Milí psychokamarádi, anonymní dárci, týme Psychoték, lektoři, virtuální fanoušci, čtenáři,... děkujeme, že jste s námi.

S láskou

Psychotéky

P. S. Jedno jmenovité “děkujeme” posíláme psychožence Hance, která po sedmi letech odchází. Bez tebe by Psychotéky nebyly tím, čím jsou.