osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst
1-4,5 A CO BUDE DÁL

1. 5. 2018

Byl pozdní večer (jak pro koho), první máj, večerní máj, byl lásky čas (jak pro koho). Hrdliččin (jako fakt?) zval ku lásce (nebo čemu) hlas, kde borovým (haha) zaváněl háj.

Bylo fakt pozdě prvního května, a v květnu se lidi mají rádi (ti v křoví za trafačkou určitě měli). Straky řvaly jako protržené asi na holuby, aby si s nimi hrály a mně se z pylu kvetoucích a vonících keřů spustila alergická rýma...

Ze spousty věcí se dá udělat parodie a mě to docela baví. Ale pomocná ruka, kterou jsou Psychotéky, ta se mi parodovat nechce.

Letos jsme díky vám všem mohli koupit sportovní vozík Terezce, zaplatit vodní terapii Báře, Oldíkovi a Denisovi (a ještě pro ně máme v pokladničce další peníz, protože je to dlouhodobý proces). A nějakou tu kačku nám pomůže vybrat Michal Jeřábek 14.5. a jeho Psychotéka Feng Šuej v ložnici.

Od června začneme opět vybírat peníze na hospic sv. Zdislavy. Přímo pro zaměstnance, abychom jim udělaly radost, každá pomáhající profese je náročná a my si vážíme toho, že to dělají. A jak to dělají. S úsměvem a optimismem, který jim můžeme jen závidět. Navíc, pokud nás to čeká, chceme, aby se o nás starali právě takoví, jako jsou v tom hospici.

Takže měsíce 1-4,5 tímto děkují akcím: Hadry, Meditace, RWTTC a Experimentální krajiny. DĚKUJEME. Speciální poděkování je pro Danyho Stejskala (on ví za co).
A děkujeme všem, kteří si dosud koupili knížku Ivy Pondělíkové - Egootroctví. A kdo jste si ji ještě nekoupili, kupte si ji, kde jinde najdete návod k použití sebe sama:-)