osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst

RANNÍ ENERGETIZUJÍCÍ MEDITACE

RANNÍ PSYCHOTÉKA 8:30-9:30

Pro koho:

Pro příznivce meditace i pro ty, kdo se v této oblasti teprve rozkoukávají.

Pro sovy i pro skřivany. Pro každého, kdo – ať už vstává kdykoli – chce do dne vstoupit svěží a plný sil. A to i v případě, že se noc právě nepodařila. Nebo současná životní situace není růžová.

Pro všechny z vás, kteří víte, že meditace nepatří do nepochopitelného světa podivně vypadajících lidí, ale je praktickým každodenním nástrojem, který nám pomáhá získat rovnováhu a energii. A že její přínos je potvrzený vědecky.

Pro každého – ať už s meditací zkušenosti má nebo nemá – kdo si chce vyzkoušet a naučit se jednoduché triky, které nás po ránu skutečně probudí a nastartují.

Co budeme dělat / Co se naučíme:

Ukážeme si, jak meditaci jednoduše včlenit do našeho života. Jak i v rámci „standardního rána pracujícího člověka“ zařídit, že mezi všemi těmi ranními nezbytnostmi vznikne prostor jen pro nás a naši hlavu … a duši a tělo.

Vyzkoušíme se a naučíme se osvědčené postupy i nové fígle – kratičká cvičení, která v rušném ránu nahradí dlouhá meditační sezení.

Zjistíme, jak probudit energii, kterou nám noční odpočinek dal nebo naopak nedal.

Každé setkání je zároveň koncipováno tak, aby – pomocí praktických cvičení, která rovnou provedeme – rovnou zapůsobila. Nebude to tedy jen o tom „jak získat energii“ – dávku energie si hned odnesete. A cvičení pak už můžete používat po ránu.

Jednotlivá setkání na sebe jen volně navazují, je však možno přidat se i v průběhu.

Vzkaz od lektora / Krátké představení lektora:

Chci vám ukázat, že meditace a meditační cvičení jsou úplně přirozené pro každého. A OPRAVDU hrají pro nás: pro to, abychom se měli hezky a byli plní energie a síly. Že nám třeba mohou nahradit i chybějící spánek ve vypjatých dobách. A že meditace není jen o zklidnění, ale i o plném probuzení.

Díky meditacím a krátkým meditačním cvičením, o které se s vámi chci podělit, zvládám složité životní situace s větším nadhledem. A také daleko lépe zvládám únavu i ve velkém pracovním zápřahu

V kolik a kde: 

POZOR, atypický čas!!! 8:30 – 9:30 hodin v prostorách ČNP Consulting (Štefánikova 34, Praha 5)

Setkáním nás provede konzultant, kouč a supervizor koučů Iva Pondělíková.