osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst

TAK TROCHU ŠAMANSKÁ PSYCHOTÉKA

Pro koho:

  • Pro ty, kteří rádi cestují po krajinách vnějšího i vnitřního světa
  • Pro ty, které zajímá, co je pravdy na tom, že si můžeme vybrat svět, ve kterém budeme žít
  • Pro ty, kteří chtějí nahlédnout do světa šamanského učení a cestování
  • Pro ty, kterým přijde jako dobrý nápad to všechno propojit dohromady

Co budeme dělat / co se naučíme:

Krátce se zamyslíme, jaké tváře na sebe bere svět, ve kterém standardně žijeme. Co podstatnou část naší populace vede k tomu, že se nechá řídit cizími záměry a co na druhé straně lidem umožňuje žít podle sebe a vytvářet co nejlepší svět pro sebe i pro své okolí. Podíváme se na to, co užitečného nám říká aktuální neurověda, a vyzkoušíme si vybrané techniky, které nám tato vědní oblast přináší pro vylepšení našeho vlastního světa a světa našich blízkých. V další části bezpečně nahlédneme do světa šamanské práce. Krátce si vysvětlíme její překvapivě jednoduché základní principy a prakticky si vyzkoušíme základy šamanského cestování. Na závěr se společně zamyslíme, jak to všechno spolu souvisí a jak to pro nás může být užitečné.

Vzkaz od lektora / krátké představení lektora:

Celý život mě baví cestovat a poznávat nové kultury a oblasti lidského chování. V posledních letech jsem prošel několika výcviky v oblasti neurovědy a zároveň jsem měl možnost aktivně poznat několik psychospirituálních směrů. Baví mne a hodně mne zajímá, jak se tyto zdánlivě nesourodé oblasti překvapivě shodují v pohledu na to, jak aktivně ovlivňovat kvalitu lidského života – jak kultivovat oblast pozitivního prožívání a štěstí.

Zvu Vás na krátkou, zážitkovou procházku, kde se o své základní poznatky podělím.

Co si vzít s sebou:

Pohodlný oděv, šátek

V kolik a kde:

čas 18:00 – 21:00 hodin v prostorách ČNP Consulting (Na Bělidle 961/4, Praha 5 - Smíchov)

Setkáním vás provede Honza Hruška, původně vědecký pracovník, pedagog a podnikatel, dnes hlavně kouč, metodik, lektor a průvodce pozitivní změnou.