osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst

AROMATERAPIE - VYTVOŘTE SI SVOU VŮNI

Vůně. Mohou přivolat vzpomínku, vrátit nás zpět někam a k někomu, kde jsme kdysi byli. Mohou povzbudit, osvěžit, zklidnit. Mohou i léčit.

Pro koho:

Pro všechny, které zajímá jejich tělo, a chtějí se dozvědět více o tom, jak využívat léčivou energii aromatických olejů. Zároveň jsou otevřeni experimentování a připraveni aplikovat vše na sobě.

Aromaterapie je způsob léčby, ke které se využívá síly éterických olejů (esence z rostlin). Terapeutické ošetření, které podporuje zdraví a podporuje tělo v přirozené schopnosti ulevit si od stresu, únavy a harmonizuje tělesné pochody a duševní stavy.

Co budeme dělat / Co se naučíme:

Nahlédneme pod pokličku využití éterických olejů v běžném životě. Dozvíme se, jak lze pečovat o svoje fyzické tělo a duši pomocí aromaterapie. Vyzkoušíme si své čichové schopnosti a umícháte si svoji osobní vůni pro ovlivňování svých nálad a emocí.

Psychotéka je určena zejména těm, kdo v roce 2014 absolvovali úvodní setkání Večerů s aromaterapií. Přidat se ale mohou i ostatní, zejména pokud se o aromaterapii již zajímají a mají základní povědomí o jejích principech.

Vzkaz od lektora / Krátké představení lektora:

Těším se na setkání s vámi. Vezměte si sebou dobrou náladu.

V kolik a kde:

18:00 – 20:00 hodin V prostorách ČNP Consulting (Štefánikova 34, Praha 5)

Setkáním nás provede Petra Hyťhová – aromaterapeutka

Doplatek na materiál:
Osobní parfém roll-on 110,-
Olej do koupele 30 ml 110,-
Roll-on pro léčbu /silné menstruace apod./ 80,-

Cena se odvíjí od použitého nosného oleje:
Parfém - jojobový olej
Koupel - hydrofilní olej
Roll-on pro léčbu - olej z vinných hroznů