osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst

KNIHY - EGOOTROCTVÍ & VZTAHOVÉ NECHUTNOSTI

Egootroctví má za sebou tři roky života a přírůstek do rodiny Vztahové NEchutnosti spatřil světlo světa na křtu dne 11.6. 2019.

VZTAHOVÉ NECHUTNOSTI

O čem kniha je? 

Ve dvanácti lyricky laděných hororech umírají vztahy násilnou smrtí. Kdo vraždí? Obě strany. Jedna z nich po vztahu neurvale šlape a ta druhá to vědomě či nevědomě umožňuje…

V komentářích pod čarou najdeme nástin prevence následovaný trochu pankáčským vyznáním „Chci si zapamatovat“. Třeba se pak něco vztahově nechutného nestane i nám. Nebo aspoň ne znovu a znovu.

Není to úplně veselé čtení, ale vždycky prosvítá naděje. Naděje pro nás.

Ukázka z knihy Vztahové nechutnosti:

Všechny vztahy, které rozvíjíme na základě falešných představ o tom "jak to má správně být" nebo "že něco nutně potřebujeme od toho druhého", jsou připraveny k odumírání, chladnutí, ... pak končí smrtí. Neumírají samy od sebe. To my jsme jim k tomu pomohli. Odsoudili jsme je k zániku, někdy mučili a nakonec popravili. Praktiky středověkých inkvizicí jsou proti tomu čajíček.

EGOOTROCTVÍ

O čem kniha je?

Za vším nehezkým, čím v životě procházíme, si stojíme sami. Tedy ta naše část, které říkáme ego. Zákeřné formy egootroctví ovládají naše životy a někdy o nich nemáme ani zdání.

Nespočet konkrétních příkladů a ilustrativní povídky nám pomohou rozpoznávat situace, kdy náš život řídí ego. Poznání našeho ega nám umožní prokouknout jeho pasti a žít s ním v daleko větším míru.

Svoboda a život naplno však nepřijde ze dne na den. Musíme zvednout „zadek“ a něco udělat. Proto má kniha podtitul Stručné instrukce pro ty, kteří zatím nemají čas nebo odvahu žít naplno…

Životní situace jako takové změnit nemůžeme. Ale to, jak je prožíváme, jak v nich jednáme, máme plně v našich rukách. To vytváří kvalitu našeho života i našich vztahů.

Kde knihy koupíte?

  1. Knihy si můžete objednat rovnou u nás na e-mailu: consulting(zavináč)cnp-consulting.cz  Napište název knihy a o kolik kusů máte zájem, my se s vámi spojíme a dořešíme objednávku. Platba probíhá na účet. POZOR: pouze osobní převzetí! Poštou ani jiným způsobem nezasíláme. Knihu si osobně, po domluvě, vyzvednete v kanceláři ČNP Consulting s.r.o.: Na Bělidle 961/4. Cena jedné knihy je 270,- Kč. Z každé u nás zakoupené knihy jde 70,- Kč na dobro účet Psychoték.

2. Pokud potřebujete knihu doručit, využijte prosím nákup přes portál Knihy jinak. 

Knihu Egootroctví: objednáte tady

Knihu Vztahové nechutnosti: objednáte tady

3. Další možností je nákup (zatím pouze knihy Egootroctví) přes knihkupectví Kosmas