osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst

EGOOTROCTVÍ/VZTAHOVÉ NECHUTNOSTI (VYBERTE SI, DO POZNÁMKY)

Egootroctví má za sebou tři roky života a přírustek do rodiny Vztahové NEchutnosti spatřil světlo světa na křtu 11.6.:-). Malinký úryvek zde:

Všechny vztahy, které rozvíjíme na základě falešných představ o tom "jak to má správně být" nebo "že něco nutně potřebujeme od toho druhého", jsou připraveny k odumírání, chladnutí, ... pak končí smrtí. Neumírají samy od sebe. To my jsme jim k tomu pomohli. Odsoudili jsme je k zániku, někdy mučili a nakonec popravili. Praktiky středověkých inkvizicí jsou proti tomu čajíček.

Pokud chcete zkusit Egootroctví, první kapitolu si můžete stáhnout a přečíst přímo tady.

Knihu/y si u nás můžete rovnou objednat. Jak na to?

Vyplněním rezervačního formuláře nám odešlete na vědomí zprávu, že o knihu máte zájem a my s vámi doladíme zbytek.

Pro objednání přímo na této stránce klikněte na okno volné termíny REZERVOVAT a otevře se vám formulář k vyplnění. Co a jak vyplnit? Naše stránky slouží primárně k objednávání psychoték, některé kolonky vám nemusí dávat úplně smysl, když chcete objednat knihu, tak vám poradíme s vyplněním:

Zašleme vám potvrzení a bankovní údaje, na které odešlete platbu.

Platební podmínky:

Cena knih je po 270,- Kč a vyzvednutí je možné pouze u nás Na Bělidle 4 na Smíchově, poštou ani jiným způsobem nezasíláme. Pokud potřebujete knihu doručit, využijte prosím nákup před portál knihy jinak, konkrétní odkaz je zde https://www.knihy-jinak.cz/product/iva-pondelikova-vztahove-nechutnosti/

Další možností je nákup (zatím pouze knihy Egootroctví) přes knihkupectví Kosmas