osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst

SETKÁNÍ S UČENÍM ECKHARTA TOLLEHO

Eckhart Tolle. Jedna z velmi zajímavých osobností dneška, jeden z velkých učitelů. Je pro mnohé zdrojem inspirace, energie, nového pohledu na svět i sebe sama.

Pro koho:

Večer budeme věnovat hledání hlubšího pochopení učení Eckharta Tolleho, otázkám, nejasnostem. Ale také praktickému aplikování do každodenního života.

Takže na setkání jste vítáni všichni. I vy, kteří jste se s E. Tollem ještě nepotkali, váš neovlivněný pohled bude také přispěním.

Co budeme dělat / Co se naučíme:

Večer postavíme na vybraných nahrávkách, citacích a na sdílení osobních zkušeností ze setkání. A vše zakomponujeme do praktických cvičení a typů tak, abychom nezůstali jen v úrovni teorií a diskusí.

„Naléhavým přáním, že by něco mělo být jinak, na situaci, která se nám nelíbí, nic nezměníme. Pouze propadáme dále do světa "měl jsem, mělo by, musím" a vzdalujeme se od pravého zdroje naší síly. Souzením situací či lidí posilujeme tu naši část, která věří, že jsme něco víc  než ostatní. Už ta samotná myšlenka nás izoluje od druhých, natož pak to, co konáme na základě toho, že jsme ve svoji nadřazenost uvěřili... A s touto výbavou zakládáme vztahy, rodiny... firmy...“.

Vzkaz od lektora / Krátké představení lektora:

Setkání, nejprve s prací Eckharta Tolleho, pak i osobně, bylo pro mě velkou inspirací. Nejen pro práci kouče, ale pro můj život. Více chápu, kde sídlí moje energie, síla, tvořivost, klid a láska. A ráda vše předám. A zajímají mě zkušenosti ostatních.

Kdy a kde:

1. prosince 2014 v prostorách ČNP Consulting (Štefánikova 34, Praha 5), 18:00 – 20:00 hodin

Setkáním nás provede konzultant, kouč a supervizor koučů Iva Pondělíková.