osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst

PRŮVODCE MEDITACÍ

Meditace. Téma obklopené mnoha mýty. Jak z meditace udělat užitečného pomocníka pro náš každodenní život? Jde to vůbec? A k čemu je to dobré?

Pro koho:

Pro začátečníky, zvědavé a pro ty, kterým to pořád nejde.

Pro všechny z vás, kteří víte, že meditace nepatří do nepochopitelného světa podivně vypadajících lidí, ale pomáhá nám získat rovnováhu, pořádně si odpočinout a obnovit síly. A že její přínos je potvrzený vědecky.

A také pro vás, kteří nevěří. Děsí vás už jen slovo "meditace"?. Tak tomu tak neříkejte a přijďte mezi nás. Tady se nic divného dít nebude:). Přijďte v džínách, přijďte v saku... jakkoliv.

Co budeme dělat / Co se naučíme:

Část první: Snažím se, ale nejde mi to ... Ukážeme si nefunkční dogmata okolo meditací. Všechno, co nesmíme nebo musíme a proč nám právě tohle brání najít cestu k sobě. A zkusíme si celou škálu pomocných fíglů. Naučíme se kratičká cvičení, která v rušných dnech nahradí dlouhá meditační sezení. A po skončení budeme trochu trénovat. Třeba v dopravní zácpě;).

Část druhá: Každý si najde tu svoji ... Projdeme meditace různých přístupů a škol. Budeme si každý hledat tu pravou. Na každou situaci. A vše vyzkoušíme.

Vzkaz od lektora / Krátké představení lektora:

Chci vám ukázat, že meditace a meditační cvičení jsou úplně přirozené pro každého. A OPRAVDU hrají pro nás: pro to, abychom se měli hezky a byli plní energie a síly. A že nám třeba mohou nahradit i chybějící spánek ve vypjatých dobách.

Díky meditacím a krátkým meditačním cvičením, o které se s vámi chci podělit, zvládám složité životní situace s větším nadhledem. A také daleko lépe zvládám únavu i ve velkém pracovním zápřahu.

Kdy a kde:

18:00 – 20:00 hodin v prostorách ČNP Consulting (Štefánikova 34, Praha 5)

Setkáním nás provede konzultant, kouč a supervizor koučů Iva Pondělíková.