osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst

VÁNOČNÍ POHLEDNICE AKVARELEM

Tématem prosincového akvarelového workshopu jsou vánoční pohlednice. Namalujete si několik kusů pohlednic, které můžete poslat přátelům nebo přibalit k vánočnímu dárku. Vánoční motivy a předlohy budou k dispozici, vyberete si podle momentální nálady a lektorka vám poradí případné tipy a triky. Témata k výběru mohou být např. zimní krajina, ať už čistě akvarelová nebo kombinovaná s černou nebo bílou tuší, vánoční barevné ozdoby malované malými štětci nebo cokoli jiného, nechte se překvapit.

Akvarel je dnes populární. Malovalo se jím už ve starověkém Egyptě a rozvinul se také v Asii, do Evropy se dostal v 19. století. Dnes se využívá v malbě, ilustraci, najdeme ho v časopisech, grafice i na předmětech denní potřeby. Výhodou akvarelu je také jeho snadná přenositelnost - příprava na malování je jednodušší než u jiných technik. Dá se také kombinovat s ostatními médii.

Pro koho dílna je

Pro začátečníky i pokročilejší malíře
Pro ty, kdo si chtějí užít skupinovou energii při malování akvarelem
Pro ty, kdo se chtějí naučit novou akvarelovou techniku

Co budeme dělat / Co se naučíme:

Užít si naplno proces bez očekávání výsledku
Namalovat si několik vánočních akvarelových pohlednic na klasický pohlednicový formát A6.

Vzkaz od lektora

V mých programech Vám umožním těmi nejjednoduššími výtvarnými prostředky uvolnit vlastní tvořivost, překonat časté bloky a přitom se bavit. Ráda Vás podpořím v hledání a nalézání vašeho vlastního výtvarného projevu.

Kdy a kde: 

18:00 – 20:00 hodin
v prostorách ČNP Consulting (Na Bělidle 4, Praha 5 - Smíchov)

Setkáním nás provede a promaluje Jana Gregorová