osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst

DIGITÁLNÍ DETOX

Vaši kolegové v práci jsou:

a) jedničky
b) nuly
c) kombinace jedniček a nul

Zajímá vás, jak v nejbližších letech promění naši společnost umělá inteligence, internet věcí a všechny ty nové technologické vymoženosti? Máš obavu zda ti roboti vezmou práci? Co digitální revoluce provede se vzděláváním a zdravotní péčí? Jaké dopady budou mít nejnovější objevy a vynálezy na život každého z nás? Na humanitu, tradiční hodnoty a mezilidské vztahy?

Je to pro mě:

Zajímá tě jak v záplavě technologických vymožností zůstat sám sebou a nezbláznit se z toho? Nebo dokonce nespadnout do spárů závislosti? Chceš si vyzkoušet pár fíglů jak se s pomocí technologie dá dokonce ušetřit víc času pro sebe, svoje koníčky a svoje skutečné kamarády? Nejen ty virtuální na sociálních sítích. Pak určitě přijď!

Co budeme dělat:

Podělím se s vámi o svoje zkušenosti jak dosahovat toho, aby technologie pro každého z nás byla hlavně dobrým sluhou a ne zlým pánem. Budeme naslouchat, diskutovat, přemýšlet, sdílet a vzájemně se inspirovat.

Vzkaz od lektora

Je jedno zda jste technologičtí experti nebo analfabeti. Prostě přijďte si užít zajímavý trochu provokativní večer, jehož cílem je přimět každého přemýšlet, zda ve hře technologie versus humanita chci být tvúrcem nebo obětí. Těším se na Vás!

Psychotékou Vás provede osvícený lektor a mentor, ale zároveň tělem i duší ajťák, Petr Beneš.