osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst

ŠKOLA RANDĚNÍ - ATTACHMENT STYLE A INTERNETOVÉ SEZNAMKY (BIG BANG:-))

Navazujeme na úspěšnou sérii psychoték Školy randění, která vás provází prvním i druhým stupněm základního vzdělání v oboru randění.

Jak se v dětství formuje základní postoj k ostatním lidem a jak se to odráží na našich partnerských vztazích. To je jedna z částí této psychotéky.  Aneb bez servítků, proč, když se s někým naprosto úžasným seznámíme, to dokáže(me) totálně zabít.

Zároveň se v tomhle díle zaměříme na elektronické seznamky a aplikace, jakou jsou tinder, dice, 30+... cože? Vy nevíte, co je tinder? Tak to byste k nám měli přijít, protože v téhle době se říká, že pokud nejste na tinderu, v podstatě nežijete. A pokud s tím nesouhlasíte, přijďte nám oponovat:-)

Pro koho:

Je pro všechny, kteří hledají nového partnera/partnerku, nebo se na to chystají… a taky pro ty, kdo řeší otázky, jako proč stále vyhledávám stejný typ chlapa/ženský, s kterým to stejně nefunguje.

Vzkaz od lektora / Krátké představení lektora:

Naučíte se toho u nás hodně. Nezaručujeme úspěch a ani ho zde nenabízíme, nabízíme vám schopnost zorientovat se a připravit na možná úskalí, abyste u randění co nejméně trpěli a co nejvíce si to užili. A budeme věřit s vámi, že úspěch se dostaví!

Kdy a kde:
v prostorách ČNP Consulting (Na Bělidle 961/4, Praha 5 - Smíchov)
18:00 – 20:00 hodin

Setkáním nás provede koučka a mentorka Veronika Cvečková.