osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst

JAK SBALIT ŽENU

V květnu jsme zahájili Školu randění. Z tohoto setkání nám přišlo několik postřehů a z těch jsme vycházeli při přípravě dalších  pokračování, tentokrát již zaměřených na užší témata. A jedno z nich je vůbec poprvé určené především (ale nejen) pro mužskou část populace :-). Takže, představujeme vám premiérovou psychotéku v rámci cyklu Škola randění:

Jak sbalit ženu

Existují knižní průvodce, internetoví rádci, "osvědčená" videa na sociálních sítích a blozích/vlozích o tom, co na ženy zaručeně funguje...  Nic ale nenahradí praxi.  Takže co může být lepšího, než se dozvědět jak to v randění skutečně chodí a vyzkoušet si v praktických cvičeních...

  • Jak oslovit ženu na seznamce nebo na veřejnosti?
  • Jak se vypořádat se strachem z odmítnutí?
  • Jaká je etiketa randění – jak pozvat ženu na rande, jak se chovat, o čem mluvit a nemluvit, kdo má zaplatit, kdo má po rande první napsat nebo zavolat, jak vyjádřit zájem a jak nezájem o druhé rande?
  • Co vlastně ženy chtějí a jak být pro ně co nejatraktivnější?
  • Kde potkat tu správnou ženu?

A mimochodem, nemusíte být ani muž... Jakožto žena lépe porozumíte s jakými tématy a nejistotami se při seznamování potýkají muži a třeba právě tady potkáte toho pravého :-)

V kolik a kde:

18:00 – 20:00 hodin v prostorách ČNP Consulting (Štefánikova 34, Praha 5)

Setkáním nás provede koučka a mentorka Veronika Cvečková.

Veronika za posledního 1,75 roku absolvovala několik desítek rande. A my ji nejen proto považujeme za experta v oboru.