osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst

NADECHNI SE (DO) ŽIVOTA

Víte o tom, že za minutu se zhruba 12x nadechneme a že vzduch je  primární živinou, která zásadním způsobem určuje kvalitu našeho života?

To, jak zdravě či nezdravě dýcháme, ovlivňuje například:

 • kolik máme ve svém životě energie, síly a vitality
 • jak bystrá je naše mysl, jak se umíme nejen koncentrovat, ale i uvolnit a odpočívat
 • jak dokážeme zpracovávat své emoce a jaké nálady prožíváme
 • efektivitu svého metabolismu, tím pádem i váhu a celkovou kondici

Co budeme dělat:

 • Povíme si důležité informace o našem dýchání v návaznosti na naše tělo, mysl i duši
 • Zažijeme řadu konkrétních a praktických cvičení, která jsou použitelná v běžném životě:
  • uvědomění vlastního dechu
  • relaxace vs. koncentrace
  • energetická harmonizace
  • ovládnutí svého dechu
 • Využijeme i potenciálu zádrže dechu - cvičení, které nám pomáhá objevovat a posunovat naše limity, posilovat vůli, podpořit tělo v redukci stresu a navození celkové pohody a seznámíme se s esenciálními oleji, které příznivě ovlivňují naše dýchání.

Vzkaz od lektora:

Během práce sama na sobě i při četných setkáních s klienty jsem měla možnost přesvědčit se, že někdy v životě zbytečně hledáme složitá řešení k tomu, abychom se cítili lépe. A přitom je krok vedoucí k významné pozitivní změně jedno-duchý - stačí si vzpomenout, jak se zdravě nadechnout do života...a začít to dělat! :)

Tento workshop  jsem pro vás vytvořila na základě svých letitých zkušeností, které jsem získala díky své vášni - freedivingu (potápění na nádech), kterému se věnuji i jako instruktorka, praktikování nejrůznějších relaxačních a meditačních technik, pohybových cvičení. Ráda vám představím výběr toho, co doopravdy funguje, což jsem si měla možnost ověřit nejen na sobě, ale i při práci s dalšími lidmi. V uplynulých letech jsem se svým dechem měla možnost zakusit i soutěžní atmosféru, když jsem se úspěšně účastnila Mistrovství ČR ve freedivingu a svůj dech a mysl jsem se naučila ovládat natolik, že jsem (prozatím) své limity posunula na 6 minut zádrže dechu a 60 metrů hloubkový ponor bez přístroje.

Workshop je vhodný pro všechny, kdo se chtějí naučit něco nového, jsou otevření novým úhlům pohledu, celostnímu přístupu, vlastnímu prožitku a hlavně...těm, kdo chtějí pozitivně ovlivnit celý svůj život.

Příjemnou součástí mých workshopů je i to, že se na nich podporují - sdílejí - propojují lidé, kteří se mohou navzájem obohatit. Říkám tomu netcoaching.

Workshop není vhodný pro ty, kteří už všude byli, všechno vědí, jsou daleko před ostatními a jen se o tom potřebují ujistit :)

V kolik a kde:

18:00 – 21:00 hodin v prostorách ČNP Consulting (Na Bělidle 4, Praha 5)

Setkáním a dýcháním nás provede kouč, freediver a průvodce celostního rozvoje Adéla Černá.