osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst

JAK ZAHÝBAT VŠEDNOSTÍ

Pohybujeme se světem ve spěchu, zamyšlení, posté míjíme stejná místa - a posté přehlédneme jejich kouzlo. Přitom bychom zároveň tak moc potřebovali, aby naše dny naplnila radost, energie, vnímavost k okolí i k nám samotným.

Pro koho:

Pro ty z vás, kteří si přejete obohatit běžný pracovní týden něčím přiměřeně výjimečným. Máte rádi starou Prahu a dovolíte si objevovat poklady, které jsou nám stále na dosah. Pro ty z vás, kteří si chtějí vyzkoušet nastavení svého smyslového a intuitivního „přijímače“ v polohách DETAIL a NADHLED.

Co budeme dělat / Co se naučíme:

Putovat zapomenutými místy města s mystickou atmosférou. Zaměříme se na pozoruhodné fragmenty prastarých staveb. Nasměrujeme pozornost do hloubky a nevšedním pohledem uvidíme nevšední věci. Zaměstnáme smysly vůněmi i zvuky a hlavě osvobozené od myšlenek snad poskytneme možnost užasnout.

Vzkaz od lektora / Krátké představení lektora:

Máme společně možnost podniknout výlet za hranice staré dobré všednosti. Udělat si dobře uprostřed pracovního týdne či získat inspiraci pro vytvoření ÚŽASného dárku pro vaše kolegy i vaše nejbližší.

Jak být pozornější díky pozornosti?

V kolik a kde:

17:30 - 20:30 hodin na zajímavých místech Prahy - bude upřesněno

Tuto psychotéku je možno objednat i pro uzavřenou (např. firemní) skupinu. Termín a čas dle dohody.

Pohodlnou obuv, ve které vám bude měkce, s sebou!

Setkáním Vás provede Radek Plíhal, lektor, trenér a kouč v oblasti rozvoje jednotlivců a týmů.