osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst

AROMATERAPIE PRO ŽENY

Pro koho:

Pro ženy :) Zejména pro ty, které zajímá jejich tělo, a chtějí se dozvědět více o tom, jak využívat léčivou energii aromatických olejů. Zároveň jsou otevřeny experimentování a připraveny aplikovat vše na sobě.

Aromaterapie je způsob léčby, ke které se využívá síly éterických olejů (esence z rostlin). Terapeutické ošetření, které podporuje zdraví a podporuje tělo v přirozené schopnosti ulevit si od stresu, únavy a harmonizuje tělesné pochody a duševní stavy.

Co budeme dělat / Co se naučíme:

Představíme si éterické oleje, které je možné využít k řešení běžných obtíží u žen: stres, napětí, obtíže spojené s menstruací (PMS, žádná/slabá/silná/bolestivá menstruace). Povíme si o zásadách, indikacích, kontraindikacích a způsobech aplikace aromaterapie. Každá účastnice si odnese materiály se základními informacemi o aromaterapii a o probraných éterických olejích.

Součásti programu je i možnost konzultace s následným namícháním masážního oleje nebo oleje do koupele podle individuálních potřeb. Materiál na toto míchání je za doplatek, hrazený na místě.  Doplatek se odvíjí od použitého nosného oleje a jeho výše je cca 150 Kč.

Vzkaz od lektora / Krátké představení lektora:

Těším se na setkání s vámi. Vezměte si sebou dobrou náladu.

Kdy a kde:

18:00 – 20:00 hodin, v prostorách ČNP Consulting (Štefánikova 34, Praha 5)

Setkáním nás provede aromaterapeutka Petra Hyťhová.