osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst

JAK NAKOPAT TRÉMĚ ZADEK ANEB TRÉNINK PREZENTAČNÍCH DOVEDNOSTÍ

Pro koho:

Pro všechny, kteří v životě prezentují (čtěte musí prezentovat) a nezáleží na tom komu a co… projekty, plány, vize, strategie, cíle… s tím se setkáváme nejen na poli pracovním, ale i doma, když jsme s přáteli. Umíme se prodat efektivně, bez stresu a nervozity, umíme zaujmout „naše publikum“?

Mnoho z nás má za sebou alespoň jeden kurz prezentačních dovedností. Jsme ale schopní do praxe aplikovat to, co jsme se tam dozvěděli a naučili? Víme, jak snadno trénovat prezentaci v praxi, v situacích, do nichž jsme mnohdy dotlačeni okolím či prostředím naší práce? A při nichž si ani neuvědomíme, že je ten pravý prostor na to se prosadit a být zapamatovatelný. V tom dobrém smyslu samozřejmě:-)

Co budeme dělat / Co se naučíme:

První setkání: Jak zvládnout trému, nervozitu, stres a strach před prezentací. Jak reagovat na různé ohlasy posluchačů a diváků, na jejich neverbální projevy (mimika, kinezika, gestika, …), jak pracovat s vlastním hlasem a jeho modulací, co s postojem a pohyby.

Druhé setkání: Jak vytvářet prezentaci šitou na míru, zaměříme se nejen na práci se sebou samým, ale i na význam a tvorbu samotných prezentačních slidů. Ty by neměly sloužit jen jako vaše poznámky. Jak je vyšperkovat a efektivně vypíchnout vše důležité tak, aby nebyly přeplácané a měly dobrý výsledný efekt? Jde to vůbec?

Vzkaz od lektora / Krátké představení lektora:

Svět komunikace mne neustále něčím překvapuje a fascinuje zároveň. Snad i proto rád diskutuji, učím, školím, konzultuji, píši, publikuji, lektoruji i koučuji. Hlavně ale dál hledám ty nejlepší příběhy, životní inspiraci a recepty všeho druhu.

2 volně navazující setkání, obě spojení teorie a praxe, první setkání má pevné datum, druhé bude domluveno dle domluvy s účastníky

Kdy a kde:
v prostorách ČNP Consulting (Štefánikova 34, Praha 5)
18:00 – 20:00 hodin

Setkáním nás provede novinář, konzultant, lektor a kouč Martin Maruniak