osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst

ŠKOLA SEBEVĚDOMÍ - 1. STUPEŇ: CHVÁLA A ODMĚNA

Odměnit se nebo se nechat pochválit? A jakou to má souvislost s mým sebevědomím? Jak funguje chvála a jak s ní zacházet.

Tři na sebe volně navazující psychotékové večery na téma sebevědomí. Najít odvahu zkusit něco nového? Odmítnou, co mi nevyhovuje? Změnit svůj život? Nebo se prostě začít cítit lépe. Na počátku toho všeho stojí sebevědomí. Dobrá zpráva je, že ho lze uzdravit. Pojďme mu společně věnovat péči.

Je to pro mě?

Pro všechny, co touží ocenění dávat i přijímat a chtějí se to naučit způsobem, kterým sobě i druhým pomáháte k sebevědomí. Pro každého, kdo má chuť se na „zpětnou vazbu“, „feedback“ a „hodnocení“ podívat jinak. Pro ty, co svoje partnery, děti, kamarády, kolegy…a hlavně SEBE chtějí umět „pochválit“.

Co budeme dělat:

Prozkoumáme, jak funguje ocenění, jak ho dávat sobě a ostatním, tak aby nám nedělalo medvědí službu. Ocenění jako vyjádření radosti, respektu a vděku. Nabídnu vám metody, kterými jde posílit sebevědomí za 5 minut, za měsíc, za dva. Okamžité dolití šťávy na místě samozřejmostí ;-). Přijďte se odměnit.

Vzkaz od lektora / krátké představení lektora:

Sama jsem byla překvapená, jak moc nás chvála ovlivňuje a jak relativně málo stačí k tomu dělat to jinak. Výsledky jsou patrné téměř okamžitě. A to je také důvod, proč bych chtěla tenhle přístup předávat dál.

Téma sebevědomí mě provází celou moji lektorskou a koučovskou kariéru. Vlastně celý život. Sebevědomí funguje podobně jako plachty lodě. Plavba se strhanými plachtami za moc nestojí. Ano, jde to – můžete veslovat jako o život, čekat, až přijede jiná loď, která vás odtáhne nebo se modlit, aby nám ten zbytek plátna a vítr, který se do nich opírá, vystačily až do cíle. Z mojí zkušenosti je lepší vzít to do vlastních rukou, plachty vyspravit a cestovat životem s lehkostí.

 

V kolik a kde:

18:00 – 20:00 hodin v prostorách ČNP Consulting (Štefánikova 34, Praha 5)

Setkáním vás provede Zuzana Neustadtová