osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst

ŠKOLA SEBEVĚDOMÍ - 1. STUPEŇ: PŘIJETÍ

Přijetí sebe jako základní předpoklad zdravého sebevědomí. Večer na téma, jak se vyrovnat se svými silnými i slabými stránkami. Dotkneme se i tématu sabotážních programů – tajných programů, podle kterých se chováme a které nám brání uvědomovat si vlastní hodnotu.

Tři na sebe volně navazující psychotékové večery na téma sebevědomí. Najít odvahu zkusit něco nového? Odmítnou, co mi nevyhovuje? Změnit svůj život? Nebo se prostě začít cítit lépe. Na počátku toho všeho stojí sebevědomí. Dobrá zpráva je, že ho lze uzdravit. Pojďme mu společně věnovat péči.

Je to pro mě?

Pro každého, kdo si někdy položil otázku, jak se vyrovnat sám se sebou. Pro každého, kdo cítí, že má v sobě ještě nějakou část, se kterou by si rád podal ruku. A vůbec pro všechny, které téma sebepřijetí a vlastní hodnoty zajímá.

Co budeme dělat:

Zkusíme si odpovědět na otázku, jaká je moje hodnota a jak si vůbec uvědomit sám sebe. Podíváme se, co vám brání uvědomit si vlastní hodnotu a jak komunikovat sám se sebou s láskou a pochopením. Na pomoc si vezmeme Nenásilnou komunikaci ;-).

Vzkaz od lektora / krátké představení lektora:

Téma sebevědomí mě provází celou moji lektorskou a koučovskou kariéru. Vlastně celý život. Funguje podobně jako plachty lodě, když jsou strhané, za moc nestojí. Ano, jde to – můžete veslovat jako o život, čekat, až přijede jiná loď, která vás odtáhne nebo se modlit, aby nám ten zbytek plátna a vítr, který se do něj opírá, vystačily až do cíle. Z mojí zkušenosti je lepší vzít to do vlastních rukou, plachty vyspravit a cestovat životem s lehkostí.

V kolik a kde:

18:00 – 20:00 hodin v prostorách ČNP Consulting (Štefánikova 34, Praha 5)

Setkáním vás provede Zuzana Neustadtová