osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst

AROMATERAPIE V DĚTSKÉ LÉKÁRNIČCE

Konec prázdnin znamená návrat dětí do školních kolektivů a tím i nástup podzimních nemocí. Mohou nám esenciální oleje pomoci v boji proti nim? Přijďte a poraďte se s Petrou, hlavní aromaterapeutkou Psychoték :) kterou už znáte z našich Večerů s aromaterapií.

Pro koho:

Pro maminky … i tatínky … a babičky a dědečky … zkrátka pro všechny, kdo mají „na starosti“ děti a chtějí jejich zdraví řešit pokud možno přírodní cestou.

Aromaterapie je způsob léčby, ke které se využívá síly éterických olejů (esence z rostlin). Terapeutické ošetření, které podporuje zdraví a podporuje tělo v přirozené schopnosti ulevit si od stresu, únavy a harmonizuje tělesné pochody a duševní stavy.

Co budeme dělat / Co se naučíme:

Povídat si budeme o možnostech využití éterických olejů při řešení běžných dětských obtíží – respiračních chorob, imunity, dětských bolístek – tělesných i duševních, povíme si i o olejích na zklidnění. Dozvíte se i důležité informace k indikacím a kontraindikacím aromaterapie u dětí. Odnesete si materiály se základními informacemi o aromaterapii u dětí.

Součástí programu je i možnost konzultace s následným namícháním masážního oleje nebo oleje do koupele podle individuálních potřeb. Materiál na toto míchání je za doplatek, hrazený na místě. Doplatek se odvíjí od použitého nosného oleje a jeho výše je cca 100 Kč.

Vzkaz od lektora / Krátké představení lektora:

Těším se na setkání s vámi. Vezměte si sebou dobrou náladu.

Kdy a kde:

9. září 2015 v prostorách ČNP Consulting (Štefánikova 34, Praha 5)
18:00 – 20:00 hodin

Setkáním vás provede Petra Hyťhová