osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst

NAJDI SI SVŮJ STYL II - ZÁKLADY ŠATNÍKU

POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTO

 

 

Jsme na cestě k našemu stylu.
V prvním setkání jsme postavili základy a zorientovali se v práci se siluetou. Dnes pokračujeme dále: zaměříme se na základní kusy šatníku a jejich kombinace.

Pro koho:

Pro každého – tedy nejen pro ženy :) – kdo chce vypadat dobře a přitom ne „jako“ … jako ta nebo ten, jako kopie.

Pro každého, kdo se chce v tom, co nosí, cítit dobře.  Být originální, ale ne šílený. Být nápadný a mimořádný, ale sám sebou a svůj.

Pro toho, se chce najít cestu sám k sobě, ke svému stylu.

Co budeme dělat / Co se naučíme:

Podíváme se spolu na to, kdo vlastně jste – kým chcete být, jak se chcete cítit, jak chcete na lidi působit.

Najdeme váš styl – co vám a k vám sedí.

Ukážeme si, jak pomocí drobných triků, kombinací a dobrých kousků můžeme vystavět perfektní šatník právě pro vás.

Naučíme se orientovat v tom, co se nás valí z časopisů a výloh – jak se v tom neztratit, jak umět vyhmátnout se stojanu v butiku to pravé, jak nepodlehnout a nepořídit si něco, co je sice strašně moc „in“, ale k vám to nejde.

Všichni zároveň tak trochu přičichneme k profesi stylisty, módního kouče a kritika: Budeme si radit a (konstruktivně a s úsměvem :)) se navzájem kritizovat.

Setkání jsou tři a navazují na sebe.

  1. Při tom prvním se podíváme na to, co je to vlastně styl. Ukážeme si, jak hledat ten svůj. Zaměříme se na vaši postavu a na to, jak s ní pracovat - zjistíme, jaký význam má silueta, čím ji podpořit a čeho se naopak vyvarovat. Zabrousíme do současné estetiky. Ujasníme si základní kombinace.
  2. „Kdybych měla mít všechno své oblečení v jednom kufru - co by v něm bylo?" I to se možná dozvíte v druhém setkání. Co jsou vlastně základní kusy šatníku? Co všechno se z nich dá vystavět? Jak se dostat k těm správným kouskům, které vydrží celý život a budou nám stále dělat radost. Ukážeme si konkrétní příklady, jak základní kusy šatníku kombinovat a jak můžete z úplného základu vytvořit trendy a cool outfit.
  3. Doplňky: boty, pásky, kabelky, šátky, brýle, šperky. Spontánní radostí, kterých často máme mnoho ... a nakonec zjistíme, že je stejně nenosíme, protože nám zbytečně komplikují ranní rozhodování :) Jak tedy pracovat s doplňky? Co k čemu, co jsou základy a jsou jen „nice to have" věci s krátkou trvanlivostí?

Vzkaz od lektora / Krátké představení lektora:

Chci vám ukázat, že „najít svůj styl“ není něco, co přichází zvenčí. Váš styl vám nemůže nikdo poradit, váš styl nemůže nikdo nadiktovat.

Váš styl je váš: Už nyní ve vás je, je jen třeba ho odkrýt, nalézt, objevit.

Pomáhat v hledání toho nejlepšího stylu pro každého je moje vášeň i profese. Těším se na vás a na to, co společně zažijeme.

V kolik a kde:

18:00 – 20:00 hodin v prostorách ČNP Consulting (Štefánikova 34, Praha 5)

Setkáním vás provede Katarína Král.