osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst

„Jít do Psychotéky je podobné, jako jít do vinotéky. Jen se toho více dozvíme o sobě a vztazích s dalšími lidmi. A víno se podává také :)“

Psychotéky jsou pro ty, kteří se nebojí přemýšlet. Jsou pro všechny, kteří se umějí rozhodnout, co potřebují pro plnohodnotný život. A také pro ty, kteří se nebojí hledat. V rámci Psychoték přicházíme s neotřelými tématy, experimentujeme s novinkami a překvapujeme. Hledáme inspiraci a nabízíme ji i vám. Společně s vámi se ptáme a hledáme odpovědi.

Psychotéky jsou určeny všem, kteří mají odvahu vzít svůj život do vlastních rukou a opravdu ho prožít. Jsou dlouhodobým rozvojovým programem pro náročné, kde se snoubí příjemné s užitečným: vedle získání inspirace, informací i dovedností můžete strávit příjemný večer s lidmi, kteří se o sebe starají. A se sklenkou vína :).

V současné době společnosti investují do rozvoje svých zaměstnanců různé množství finančních prostředků. Mnohdy ale mají lidé zájem o trochu odlišná témata, a zaměstnavatel tak jejich potřebu rozvíjet se daným směrem zcela nenaplňuje.

My v Psychotékách jsme přesvědčeni, že každý jedinec je zodpovědný za svůj vlastní rozvoj, díky němuž může dosáhnout kvalitnějšího života. Naším záměrem je podpořit rozvoj občanské společnosti a přispět ke zlepšení celospolečenského klimatu. Proto přicházíme s konceptem rozvojových setkání pro širokou veřejnost.

Naši lektoři se v rámci Psychoték zříkají honoráře nebo jeho části. Veškeré finance získané v tomto projektu se vracejí zpět do rozpočtu Psychoték a slouží jako finanční prostředky k pokrytí stipendijního programu. Stipendijní program je určen těm, kteří se cítí tématy rozvoje osloveni, nemohou si však dovolit rozvoj financovat (pouze) z vlastních zdrojů.

partnerské projekty Psychoték:

miniposter VK

Dobrodružství bezpečného experimentu: Akreditovaný výcvik koučů

unikátní průřezový výcvik, přinášející různé filozofie koučování a kombinující přístupy různých koučovacích škol

Dobrodružství bezpečného experimentu II: NVC výcvik koučů

nadstavbový výcvik pro zkušené kouče, postavený na hlubokých principech Non-Violent Communication (M. Rosenberg, R. Gonzales) a učení E. Tolleho, P. Sengeho, O. Scharmera a dalších

OneToOne

Sebezdokonalování/Osobní růst má různé podoby. Psychotéky doporučují kurzy OneToOne

OneToOne

Koučotéky

projekt propojující zájemce o koučování z obou stran: ty, kdo by si chtěli poprvé zkusit, jaké to je "mít kouče" a ty, kdo začínají koučovat - více zde