osobní rozvoj pro ty, kdo chtějí růst

MEDITACE NENÍ MUČENÍ

“Musíš správně sedět, nehýbat se, správně dýchat. A už vůbec nesmíš na nic myslet.... Jo a musíš to vydržet aspoň 30 minut!!”

Takto si nepředstavuju vstup do prostoru nekonečných možností, do prostoru, kde vládneme přirozenou silou, kde tvoříme, hrajeme si, jsme svobodní, žijeme naplno. Je to místo, kde je nám lehko a kde jsme doma a sami sebou.

Učím meditovat už dlouho. Hlavně manažery. A dělám to hodně jednoduše. Neplanou u toho svíce, nevoní kadidlo, nejsme zamotaní do speciálních látek a černého kocoura Mikeše nechávám doma. Ráda bych ukázala nám všem, že meditace je něco, co dávno známe a občas praktikujeme. Že to není pouze určitý druh sezení a určitý stav mysli a že není jen jedno jediné správné.

Naštěstí jsem se učila ve školách, které nás plně akceptují, nepředělávají nás a ukazují nám možnosti. Přinesu pestrý výběr různých přístupů a zkušenosti špičkových učitelů (určitě se zastavíme u Eckarta Tolleho, který je považován za jednoho z největších žijících filosofů). Meditace v tradičním pojetí nemusí být to pravé pro každého. Ale jestě jsem nepoznala nikoho, kdo by si nenašel svoji vlastní cestu ke své pravé podstatě.

V kolik a kde:

18:00 – 20:00 hodin v prostorách ČNP Consulting (Na Bělidle 961/4, Praha 5 - Smíchov)

Setkáním nás provede Iva Pondělíková, kouč osobních i firemních transformací, autorka knihy EGOOTROCTVÍ a Vztahové NEchutnosti